Stěhování Kolín - Stěhování Novák

Stěhování Kolín

Stěhování Český Brod

STĚHOVÁNÍ KOLÍN

STĚHOVACÍ SLUŽBY NOVÁK

 

STĚHOVÁNÍ KOLÍN  KOLÍN/KOLÍN

STĚHOVÁNÍ Z KOLÍNA DO PRAHY či zpět. KOLÍN/PRAHA

STĚHOVÁNÍ DO KOLÍNA Z CELÉ ČR NEBO EU a zpět .

 

Dobrý den, bydlíte v Kolíně nebo v okresu Kolín a potřebujete přestěhovat v rámci našeho  města a nebo do jiného města ČR. Stěhování Kolín – Novák pro Vás zajistí profesionální stěhování bytu, domu čí firem v této lokalitě. S naším osobním přístupem budete spokojeni. Nemáte nákladní vozidlo potřebných rozměrů. Nemáte anebo nechcete obtěžovat celou rodinu či Vaše přátele s pomocí u Vašeho stěhováním. Obraťte se na nás. Stěhování Novák má nákladní vozidla přímo v Kolíně. Stěhování Novák působí v oblasti Kolína už několik let. S Vaším stěhováním si poradíme rychle a levně k Vaší naprosté spokojenosti. Prosím o kontaktování našeho technika přes poptávkoví protokol.

Zaslat nezávaznou poptávku! Kalkulačka

  Nebo na tel. čísle : 723 529948

 

 Po upřesnění informací:

-       Co: potřebujete stěhovat (stěhování bytu 1+1, 2+1…, domu, pianina, trezoru, kanceláře,….Stěhování Novák má k dispozici veškeré vybavení - vozidla různých velikostí a hmotností, stroje, zvedací zařízení potřebné ke stěhování od 0Kg do 12t. ) Veškeré vozidla jsou naším majetkem .

 

-       Kde : z místa stěhování (Kolín I – historické centrum města, Kolín II – Pražské Předměstí, Kolín III – Kouřimské Předměstí, Kolín IV – Kutnohorské Předměstí, Kolín V – Zálabí, Kolín VI – Štítarské předměstí)

-       Kam: (Kolín, Kolín - části Kolín I-VI, Šťáralka, Sendražice u Kolína – část Sendražice, Štítary u Kolína – část Štítary, Zibohlavy - část Zibohlavy, Praha , Kutná Hora  atd ……)

 

-       Jak : požadovaná služba (Stěhování už zabalených věcí, stěhování s balením, Stěhování s montáží nábytku, stěhování a uskladnění, stěhování na etapy, sestěhování více bytů na jedno místo v jednom dni, stěhování vlastními silami -pouze převezení, vyklizení bytu do sběrného dvora.)      

 

 

Vám sdělíme cenu stěhování. Časovou náročnost, potřebný počet manipulátorů. Zvolíme velikost nák. vozidla.   Veškeré práce provádíme s maximální opatrností a svědomitostí. Stěhovací práce pro Vás zajistí tým profesionálních školených pracovníků, kteří jsou připraveni Vám maximálně pomoci s Vašimi starostmi.

Jsme připraveni pomoci právě vám.

Zaslat nezávaznou poptávku! Kalkulačka

 

Stěhování domů a bytů Kolín

S námi je stěhování v obci Kolín hračkou. Není pro nás nic jednoduššího, než odstěhovat veškeré Vaše věci a těžká břemena na stanovené místo určení.  Všechny Vaše věci přestěhujeme ve sjednaný den a čas. Přesně dle časového harmonogramu. V případě neočekávaných situací pro Vás jsme schopní přistavení vozidla v rámci  Kolína  plus manipulátorů ještě v den poptávky. Tak aby stěhování proběhlo rychlé s maximální přesností. Kontaktujte právě nás, jsme tu každý den, 24hodin pro Vaše potřeby.

 

 

 Stěhování Kolín , okr. Kolín je pro nás hračkou, známost dané lokality - díky které ušetříme čas, starosti i peníze pro Vás. A tento ušetřeny čas a peníze můžete využít dle Vašich představ.

 

Nabídka služeb pro oblast Kolín (s přistavením vozidla zdarma)

 • Bezplatné prohlídky a konzultace, navrhnutí optimálního postupu, cenové kalkulace
 • Stěhování archivů, knihoven a skladů
 • Stěhování těžkých a rozměrných břemen, strojního zařízení
 • Stěhování uměleckých předmětů a starožitností
 • Balení stěhovaných věcí a nábytku
 • Demontáž a montáž nábytku, včetně jeho rozestavění na předem určené místo
 • Pronájem skladových prostor
 • Vyklízecí práce, likvidace pozůstalostí
 • Ekologická likvidace veškerého odpadu, skartace písemností

 

Pojištění:

 • Pojištění proti škodám na majetku
 • Pojištění dopravce - nákladu na všechny vozidla
 • Pojištění na naší činnost
 • Pojištění je sjednané do výše plnění 1 000 000,-Kč
 • Pro potřeby stěhování nad částku 1 000 000 ,-Kč  se sjednává připojištění na pokrytí všech vzniklých škod dle potřeb dané zakázky
 • Jsme pojištěni u Česká pojišťovna a.s.

 

 

 Přestěhujeme vybavení vašeho bytu, domu, firmy či kanceláře z Kolín a okolí do ostatních částí republiky (nebo směrem opačným - tj. do Českého Brodu). Vše provedeme rychle a za výhodné ceny. Pokud se jedná o rozsáhlejší bytové prostory, získáte od nás zdarma bezplatnou prohlídku stěhovaných prostor, konzultace, návrh optimálního postupu i cenovou kalkulaci.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník! Veškeré naše služby ve stěhování proto splňují vysoké nároky jak nových, tak stálých zákazníků. K tomu používáme jedny z nejlepších balících materiálů, vlastníme moderní spolehlivé vozy značky IVECO a zaměstnáváme speciálně vyškolené pracovníky pro práci se stěhovanými předměty a těžkými břemeny.

 

 

Stručné informace

Kolín je okresní město na východě Středočeského kraje na řece Labi. V roce 2013 zde žilo 31 077 obyvatel a bylo evidováno 4713 adres. Má rozlohu 35 km² s průměrnou nadmořskou výškou 220 metrů. Je důležitým železničním uzlem.

Wikipedie

 • Rozloha:
  • 34,97 km²
 • Nadmořská výška:
  • 220 m

 

Zaslat nezávaznou poptávku! Kalkulačka stěhování