Stěhování Kutná Hora - Stěhování Novák

Stěhování Kutná Hora

Stěhování Český Brod

STĚHOVÁNÍ KUTNÁ HORA

STĚHOVACÍ SLUŽBY NOVÁK - KUTNÁ HORA

 

STĚHOVÁNÍ KUTNÁ HORA   KUTNÁ HORA /KUTNÁ HORA

STĚHOVÁNÍ Z KUTNÉ HORY DO PRAHY či zpět. KUTNÁ HORA / PRAHA

STĚHOVÁNÍ DO KUTNÉ HORY Z CELÉ ČR NEBO EU a zpět .

 

 

 Stěhování Kutná Hora, okr. Kutná Hora je pro nás hračkou, známost dané lokality - díky které ušetříme čas, starosti i peníze pro Vás. A tento ušetřeny čas a peníze můžete využít dle Vašich představ.

Dobrý den, bydlíte v Kutné Hoře nebo v okresu Kutná Hora a potřebujete přestěhovat v rámci našeho  města a nebo do jiného města ČR. Stěhování Kutná HoraNovák pro Vás zajistí profesionální stěhování bytu, domu čí firem v této lokalitě. S naším osobním přístupem budete spokojeni. Nemáte nákladní vozidlo potřebných rozměrů. Nemáte anebo nechcete obtěžovat celou rodinu či Vaše přátele s pomocí u Vašeho stěhováním. Obraťte se na nás. Stěhování Novák má nákladní vozidla přímo v Kutné Hoře . Stěhování Novák působí v oblasti Kutné Hory už několik let. S Vaším stěhováním si poradíme rychle a levně k Vaší naprosté spokojenosti. Prosím o kontaktování našeho technika přes poptávkoví protokol.

Zaslat nezávaznou poptávku! Kalkulačka

  Nebo na tel. čísle : 723 529948

 

 Po upřesnění informací:

-       Co: potřebujete stěhovat (stěhování bytu 1+1, 2+1…, domu, pianina, trezoru, kanceláře,….Stěhování Novák má k dispozici veškeré vybavení - vozidla různých velikostí a hmotností, stroje, zvedací zařízení potřebné ke stěhování od 0Kg do 12t. ) Veškeré vozidla jsou naším majetkem .

 

-       Kde : z místa stěhování (Kutná hora - Hlouška, Kutná Hora - Kaň, Kutná Hora-Karlov, Kutná Hora-Vnitřní Město, Kutná Hora-Malín)

 

-       Kam: (Kutná Hora-Neškaredice, Kutná Hora- Perštejnec, Kutná Hora-Poličany, Kutná Hora-Sedlec, Kutná Hora-Šipsí, Kutná Hora-Vrchlice, Kutná Hora-Žižkov, atd ……)

 

-       Jak : požadovaná služba (Stěhování už zabalených věcí, stěhování s balením, Stěhování s montáží nábytku, stěhování a uskladnění, stěhování na etapy, sestěhování více bytů na jedno místo v jednom dni, stěhování vlastními silami -pouze převezení, vyklizení bytu do sběrného dvora.)      

 

Vám sdělíme cenu stěhování. Časovou náročnost, potřebný počet manipulátorů. Zvolíme velikost nák. vozidla.   Veškeré práce provádíme s maximální opatrností a svědomitostí. Stěhovací práce pro Vás zajistí tým profesionálních školených pracovníků, kteří jsou připraveni Vám maximálně pomoci s Vašimi starostmi.

Jsme připraveni pomoci právě vám.

Zaslat nezávaznou poptávku! Kalkulačka

 

Stěhování domů a bytů v Kutné Hoře, Kutná Hora

S námi je stěhování v obci Kutná Hora hračkou. Není pro nás nic jednoduššího, než odstěhovat veškeré Vaše věci a těžká břemena na stanovené místo určení.  Všechny Vaše věci přestěhujeme ve sjednaný den a čas. Přesně dle časového harmonogramu. V případě neočekávaných situací pro Vás jsme schopní přistavení vozidla v rámci  Kutné Hory plus manipulátorů ještě v den poptávky. Tak aby stěhování proběhlo rychlé s maximální přesností. Kontaktujte právě nás, jsme tu každý den, 24hodin pro Vaše potřeby.

  

 Stěhování Kutná Hora, okr. Kutná Hora je pro nás hračkou, známost dané lokality - díky které ušetříme čas, starosti i peníze pro Vás. A tento ušetřeny čas a peníze můžete využít dle Vašich představ. 

Nabídka služeb pro oblast Kutné Hory/ Kutná Hora (s přistavením vozidla zdarma)

 • Bezplatné prohlídky a konzultace, navrhnutí optimálního postupu, cenové kalkulace
 • Stěhování archivů, knihoven a skladů
 • Stěhování těžkých a rozměrných břemen, strojního zařízení
 • Stěhování uměleckých předmětů a starožitností
 • Balení stěhovaných věcí a nábytku
 • Demontáž a montáž nábytku, včetně jeho rozestavění na předem určené místo
 • Pronájem skladových prostor
 • Vyklízecí práce, likvidace pozůstalostí
 • Ekologická likvidace veškerého odpadu, skartace písemností

 

Pojištění:

 • Pojištění proti škodám na majetku
 • Pojištění dopravce - nákladu na všechny vozidla
 • Pojištění na naší činnost
 • Pojištění je sjednané do výše plnění 1 000 000,-Kč
 • Pro potřeby stěhování nad částku 1 000 000 ,-Kč  se sjednává připojištění na pokrytí všech vzniklých škod dle potřeb dané zakázky
 • Jsme pojištěni u Česká pojišťovna a.s.

 

Přestěhujeme vybavení vašeho bytu, domu, firmy či kanceláře z Kutné Hory a okolí do ostatních částí republiky (nebo směrem opačným - tj. do Českého Brodu). Vše provedeme rychle a za výhodné ceny. Pokud se jedná o rozsáhlejší bytové prostory, získáte od nás zdarma bezplatnou prohlídku stěhovaných prostor, konzultace, návrh optimálního postupu i cenovou kalkulaci.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník! Veškeré naše služby ve stěhování proto splňují vysoké nároky jak nových, tak stálých zákazníků. K tomu používáme jedny z nejlepších balících materiálů, vlastníme moderní spolehlivé vozy značky IVECO a zaměstnáváme speciálně vyškolené pracovníky pro práci se stěhovanými předměty a těžkými břemeny.

 

stěhování