Profil Stěhování Novák - Stěhování Novák

Profil Stěhování Novák

Provozování činnosti stěhování vzniklo z potřeby naší prodejny nábytku www.HITNABYTEK.cz (prodej nového nábytku od českých výrobců, výroba nábytku na míru, 3D návrhu nábytku, návrh celého interieru od našeho designera). Rozvoz a montáž zakázkového nábytek u zákazníků byla naše doplňková služba.

Naše dovednosti při montáži a manipulaci z nábytkem jsme dále rozvíjeli, náš kolektiv rostl a z doplňkových služeb jsme udělali novou obchodní naší činnost (STĚHOVÁNÍ NOVÁK). Dnes stěhujeme vše od 1kg-12t. Stěhujeme byty, firmy a kanceláře, stěhujeme trezory, průmyslové stroje, apod. Defacto vše, co lze stěhovat.

Stěhování Novák disponuje devíti vozidly, různých velikostí, určených pro potřeby stěhování. Týmem profesionálů, kteří vědí, co a jakým způsobem stěhovat. Denně odstěhujeme v průměru 4-10 bytů. Každý den od 17:00 - stěhování pianina , stěhování klavírů a trezorů. Stěhování se věnujeme 7 dní v týdnu, a to i ve svátky (bez příplatku). Večerní stěhování po 22:00 hod je u nás taktéž bez příplatku, což ocenila řada spokojených zákazníků.

Přistavení vozidla -zdarma po cele ČR. Nemáme žádné příplatky za (patra, nošení nábytku vice jak 10m do vozidla, použití techniky atd ..)

Každého zákazníka si velice vážíme. Po dokončení prací (stěhování) vždy předkládáme dokument k vyjádření spokojenosti s našimi stěhovacími službami. Na základě těchto vyjádření a podmětů se neustále snažíme zlepšovat naše služby.

Petr Novák (majitel)