Stěhování bytů - Stěhování Novák

Stěhování bytů

 

Provádíme nejen stěhovací služby pro domácnosti. Stěhování bytů a rodinných domů a stěhování všeho, co souvisí  s bydlením . Stěhování provádíme hlavně v lokalitách Praha , Říčany u Prahy , Kolín, Kutná Hora , Benešov u Prahy,  Vlašim, Pelhřimov, Pardubice ale i v celé  ČR a  EU. Stěhování zahrnuje  zabalení a připravení věcí ke stěhování . Naložení stěhovaného vybavení našimi zaměstnanci , odpojení a následné zapojení spotřebičů je samozřejmostí. Převoz stěhovaných  věcí vhodným nákladním vozidlem .Vyložení a uložení všech věcí na místo dle přání zákazníka . V případě potřeby naši zaměstnanci provedou odbornou demontáž nábytku na místě nakládky. Dále  montáž na místě vykládky v novém bytu zákazníka. Složitou montáž nebo atypické sestavy montují specialisté na montáž a usazování nového nábytku  z naší dceřiné společnosti HIT Nábytek (www.hitnabyte.cz)  .  Obaloví materiál k zabalení a fixaci nábytku je volitelné podle potřeb zákazníka (síla stěny krabice, velikost atd..) Obaloví materiál si naši zákaznici mohou vybrat na našich stránkách sekce obaloví materiál.  Naše vozidla jsou všechna vybavena základním obalovým materiálem potřebným k hladkému a bezproblémovému stěhování. Provádíme likvidaci odvoz starého nábytku 

Zaslat nezávaznou poptávku   mob.:723 529948

 

Stěhování na klíč s úsměvem a bez starostí :

 Rádi vyhovíme i netradičním potřebám.(stěhování v noci , stěhování na etapy, sestěhování více bytů současně na jedno místo, stěhování nadrozměrných předmětů až do hmotnosti 12tun, stěhování vířivých a masážních van   atd.. ) Dle Vašich potřeb  po vzájemné domluvě zvolíme co nejlepší a nejšetrnější způsob stěhování .  Na konkrétní poptávku připravíme přímo pro Vás kompletní plán stěhování. Vše vám zabalíme, odvezeme a vybalíme . Usadíme na místo . Vše uklidíme . Tak by Váš nový dům či byt byl řádně k předání . Rádi Vám zajistíme pomoc při samotném balení před stěhováním.

 

 

Stěhovací služby - Naše přednosti :

  • ZDARMA přijedeme na prohlídku a zpracujeme cenovou nabídku od bytu 3+1
  • ZDARMA zapůjčíme krabice a obalový materiál
  • Přistavení vozu  ZDARMA
  • STAŽENÍ VOZIDLA DO NEJBLIŠŠÍ POBOČKY PŘI CESTĚ ZPĚT

Stěhovací služby bez příplatku

  • o víkendu a ve svátek
  • do patra i bez výtahu

Konzultace 24hodin denně na tel. čísle : 723529948

 Zaslat nezávaznou poptávku   mob.:723 529948

Pojištění:

 Pojištění proti škodám na majetku

Pojištění dopravce - nákladu na všechny vozidla

Pojištění na naší činnost

Pojištění je sjednané do výše plnění 1 000 000,-Kč

Pro potřeby stěhování nad částku 1 000 000 ,-Kč  se sjednává připojištění na pokrytí všech vzniklých škod dle potřeb dané zakázky

Jsme pojištěni u Česká pojišťovna a.s.

 

!!!!!PŘI ON-LINE OBJEDNÁVCE ZÍSKÁTE 5% SLEVU NA STĚHOVÁNÍ !!!!!!!

 

Zaslat nezávaznou poptávku  mob.:723 529948

Stěhování Pianina - není problém konečnou cenu  Vám rádi zdělíme obratem na tel.čísle 723529948 

Stěhování Klavíru - stěhujem každý den od 17:00 do 21:00 hod. Nebo dle časové naročnnosti mezi místem nakládky a vykládky

Stěhování Trezorů - dle váhy učíme vhodný postup a cenu individuálně

Stěhování kotlů - pro domácnosti, teplárny, průmislové haly

 

Další naše Činnost :

Jsme česká stěhovací společnost, která vyrostla z naší mateřské společnosti . Momentálně  vlastníme několik nákladních vozidel. Naši zaměstnanci jsou prověřeni a vyškolení k manipulaci s nábytkem. 

HIT Nábytek :   Jsme silným, zavedeným a prosperujícím obchodníkem s nábytkem zakládajícím si nejen na pozitivním přístupu k zákazníkům, ale i ke svým dodavatelům. Již několik let spolupracujeme s významnými evropskými výrobci nábytku a bytových doplňků. Veškerý náš sortiment si můžete prohlédnout na www.hitnabytek.cz  a  vyzkoušet a prohlédnou v naší vzorkové prodejně v Uhlířských Janovicích (okres Kutná Hora). Nabízíme zákazníkům kvalitní nábytek v co nejnižších cenách a žádaném designu. S pozdravem a přáním spokojeného nákupu přeje majitelka firmy Blanka Nováková.

Provozování autoškoly www.autoskola-novak.cz (výuka a výcvik pro skupiny AM,A1,A2,A,B,BE,C,CE,T)

Provozování Školícího střediska na profesní způsobilost řidičů.

 

Přestěhujeme vybavení vašeho bytu či domu z místa nakládky do ostatních částí republiky. Vše provedeme rychle a za výhodné ceny. Pokud se jedná o rozsáhlejší bytové prostory, získáte od nás zdarma bezplatnou prohlídku bytu, konzultace, návrh optimálního postupu i cenovou kalkulaci.

V případě zájmu váš nábytek před stěhováním rozmontujeme a zabalíme. Po přestěhování na novou adresu ho opět smontujeme a rezestavíme. Staré a přebytečné dokumenty na požádání skartujeme, odpad z bytu vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme. Komu nebudou stačit nové bytové prostory, tomu nabízíme dočasný pronájem skladových prostor.

Stěhování bytu

!!!!!PŘI ON-LINE OBJEDNÁVCE ZÍSKÁTE 5% SLEVU NA STĚHOVÁNÍ !!!!!!!

Zaslat nezávaznou poptávku Kamlačka stěhování